• Ayyildiz@lojistik.com
  • 08502425393

Karayolu Taşımacılığı

AYYILDIZ Lojistik olarak; Avrupa’nın Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa ülkeleri başta olarak üzere Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine Türkiye’den ihracat ve aynı zamanda ithalat karayolu taşımalarını yapmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre parsiyel, minivan, ağır nakliye, full tır ihracat, ithalat ve transit taşımalarına çözümler üretmekteyiz.

Parsiyel Karayolu Taşımacılık

İstanbul, Gaziantep, Adana, Kayseri’den düzenli olarak parsiyel karayolu taşımacılık hizmetinde Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa Ülkelerine araçlarımız çıkış yapmaktadır. Yükleriniz kısa sürede Batı Avrupa ülkelerine AYYILDIZ Lojistik güvencesiyle teslim etmekteyiz.

Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Ürdün, Irak, Azerbaycan, Gürcistan Ülkelerine düzenli olarak İstanbul depomuzdan çıkışlar sağlamaktayız.

Minivan Karayolu Taşımacılık

Türkiye’den Avrupa’nın tüm noktalarına ekspres minivan / panelvan servislerimizle yüklerini kısa sürede alıcılara teslim edilir. Hiper Lojistik olarak misyonumuz ve vizyonumuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiriz. Gelişen ve değişen teknolojiyi işimize entegre ederek Avrupa ülkelerine kısa süreli ekspres yükler için minivan araçlarımız hizmetinizdedir.

Full TIR Karayolu Taşımacılık

Komple tır taşımacılık ihtiyaçlarınız için AYYILDIZ Lojistik olarak Avrupa Ülkeleri, Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine C2 Belgeli ve CMR Sigortalı araçlarla güvenilir teslimat hizmeti sunarız. Türkiye’den komple tır olarak: Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Bulgaristan, Romanya, Kosova, Sırbistan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Tacikistan, Irak, İran, Ürdün, Lübnan, Suriye, İsrail, Katar, Dubai, Umman, Kuveyt ülkelerine ihracat, ithalat, 3. ülke ve transit yük teslimatı sunarız.

Frigo Yüklerinizi Hızlı Karayolu Taşımacılık ile Teslim

Soğuk zincir taşımaları tamamen tecrübeli ekip ile gerçekleştirilir. Hızlı ve güvenilir olmalıdır. Hiper Lojistik olarak; karayolu taşımacılık frigo / soğuk zincir / reefer işlerindeki uzmanlığımızla müşterilerimize güvenilir ve ilk gün tazeliğinde lojistik çözümleri sunarız. Günümüz teknolojisi ile -18 derece ile + 20 derece arasındaki yükleriniz güvenle Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerine hızlı teslim edilir.